NaVrskuSurany-logox

Ponuka

Dom #10 – 125m²

Veľkosť pozemku: 350m²

Prízemie

OznačenieMiestnosťPlocha (m²)
1.01Zádverie6,57
1.02WC1,48
1.03Šatník4,51
1.04Sklad2,10
1.05Schodisko7,74
1.06Obývacia miestnosť29,31
1.07Kuchyňa13,98
1.08Zádverie5,20
1.09Komora1,68
1.10Garáž18,44

Poschodie

OznačenieMiestnosťPlocha (m²)
2.01Chodba – hala15,93
2.02Schodisko7,74
2.03WC1,40
2.04Kúpeľna6,99
2.05Detská izba20,32
2.06Detská izba21,34
2.07Spálňa15,23
2.08Terasa9,29
2.09Terasa11,88
Popis domu

Rodinný dom je riešený ako nepodpivničený dvojpodlažný objekt zastrešený pultovou strechou. Vstup je do zádveria, odkiaľ je prístupné WC, šatník a garáž. Ďalej zo zádveria je riešený vstup do dennej časti objektu – kuchyne s jedálenským kútom a obývacej izby. Komora je prístupná z kuchyne. Na druhom podlaží sú umiestnené dve detské izby, spálňa a kúpeľňa s WC. Zo spálne je prístup na terasu orientovanú do ulice a z detských izieb je prístup na balkón orientovaný do záhrady. Z garáže je prístupná technická miestnosť domu, cez ktorú je riešený prechod do záhrady.

Zobrazte si všetky ponúkané domy

Výber domu - Na Vŕšku Šurany
Dom #1

Dom #1

Dom #2

Dom #2

Dom #3

Dom #3

Dom #4

Dom #4

Dom #5

Dom #5

Dom #6

Dom #6

Dom #7

Dom #7

Dom #8

Dom #8

Dom #9

Dom #9

Dom #10

Dom #10

Dom #11

Dom #11

Dom #12

Dom #12

Galéria

Exteriér

Interiér

Baumit

Kontaktný zatepľovací systém BAUMIT

Optimálny pomer ceny a kvality na trhu s tepelnoizolačnými systémami predstavuje firma Baumit. V oblasti profesionálneho zatepľovania je systém BAUMIT priekopníkom v tejto oblasti. Osvedčený a bezpečný systém zvyšuje hodnotu stavby, či sa už jedná o novostavbu alebo rekonštrukciu. Celý systém je odolný voči poveternostným vplyvom, charakterizujú ho aj vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti a dlhá životnosť. Systém ponúka najvyššiu kvalitu čo vníma zákazník ako jedinečnú výhodu. Pri špeciálnych požiadavkách zákazníka dokáže personál nakombinovať systém a komponenty tak, aby boli zabezpečené všetky tepelnoizolačné normy pre vysokú kvalitu a úsporu energie celej stavby.

Interierové omietky BAUMIT

Reguláciu vlhkosti vo svojom interiéri dokáže zákazník zabezpečiť kvalitnou a správnou interiérovou omietkou. Hrubá štruktúra, hladená jemná aj hladká gletovaná omietka vytvorí požadovanú štruktúru a ochranný filter steny. Moderný interiér oživujú interiérové omietky BAUMIT v novostavbách aj rekonštrukciách. Svojimi vlastnosťami dosahujú všetky tri typy požadovaný efekt a zabezpečujú zdravé bývanie. Spoľahlivé omietky BAUMIT sú odolné voči mikroorganizmom a bez škodlivín zlepšujú vnútornú klímu budovy, v ktorej sú použité. Okrem širokého spektra produktov ponúka spoločnosť BAUMIT riešenia a servis ku všetkým ponúkaným sortimentom.

Prespor

Spoločnosť Prespor s dlhoročným zázemím na trhu ponúka interiérové aj exteriérové sortimenty pre stavby. Zaškolení personál pomôže zákazníkom pri výbere certifikovaných výrobkov. Spoločnosť so sídlom v Bratislave a pobočkou v Nových Zámkoch predáva aj vlastné komínové systémy PRESPOR.

Patria k najžiadanejším výrobkom a vďaka svojim vlastnostiam ako jednoduchá montáž, kvalita použitých materiálov a akostná (kvalitná) výroba robia z tohto komínového systému špičku na trhu konkurujúcu aj zahraničným výrobcom. Komíny značky PRESPOR sú charakteristické vynikajúcou tepelno-izolačnou vlastnosťou, vysokou odolnosťou voči kyselinám a zásadám. Medzi prednosti tohto komínové systému patrí aj rýchla montáž a dokonalá tesnosť, zaručujúca požiarnu bezpečnosť.

Bramac

Betónová škridla a keramická krytina Bramac je vhodnou strešnou krytinou. Vďaka presnému systému, ktorým do seba jednotlivé dielce zapadajú sa maximalizuje funkčnosť strechy a konštrukcia tvorená z krytiny a doplnkov odolá aj extrémnym poveternostným podmienkam. Betónové škridle, na rozdiel od iných krytín, majú tendenciu časom svoju pevnosť ešte zvyšovať.

Produkty značky Bramac sú testované v skúšobnom stredisku a kvalita sa sústavne zvyšuje aj za pomoci simulovaných poveternostných podmienok (rýchle zmrazovanie, UV žiarenie, simulované búrky, cykly horúčav…). Výber profilov slovenskej značky obľúbených strešných krytín BRAMAC, zabezpečuje okrem funkčnosti a kvality aj širokú škálu farebných prevedení. Krytina dokonale ladí k exteriérovým fasádam a dopĺňa celkový vzhľad stavby.

Briterm

Pálená tehla Briterm je vysokokvalitným stavebným materiálom so 70 ročnou tradíciou. Tehliarske výrobky Ipeľských tehelní spĺňajú požadované normy a kvalitná surovina používaná pri výrobe je značkou kvality a záruky hodnotného muriva.

Tvarovky Briterm sú určené na výstavbu obvodových konštrukcií. Sortiment produktov predstavuje brúsené aj nebrúsené tehly, keramické stropy a preklady i deliace priečky. Výrobky sú charakteristické svojimi akumulačnými schopnosťami, čím znižujú energetickú náročnosť budovy. Ďalšou vlastnosťou je ochrana pred hlukom, ktorá je podľa inovatívnej akustickej normy, zabezpečená vzduchovou aj krokovou nepriezvučnosťou.

Akumulačná schopnosť a zvuková izolácia sú nosné vlastnosti, zabezpečujúce dlhoročnú trvácnosť každej stavby.